Zawirowania Radomskie – powiśle radomsko-kieleckie

Zapraszamy na wyjątkowe Zawirowania Radomskie – cykl dedykowany jest popularyzowaniu muzyki tradycyjnej regionu radomskiego i jego pogranicza. Wyjątkowe, bo pierwsze po wakacjach, a także pierwsze wydarzenie z nową koncepcją, na którą składają się: większe skupienie na poszczególnym fragmencie regionu pod względem wykonawców i repertuaru, oraz na rozszerzonej ofercie warsztatowej. Czyni to nasze wydarzenia jeszcze bardziej wyjątkowymi. Widzimy się 22 września na Scenie Obozisko! Zobacz wszystko >> Zawirowania Radomskie – powiśle radomsko-kieleckie »

Tags:
Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Zawirowania Radomskie – powiśle radomsko-kieleckie została wyłączona

Polski Jazz 360°: Eskaubei i Tomek Nowak Quartet

MOK „Amfiteatr” zaprasza na pierwsze z cyklu spotkań „Polski Jazz 360°, projektu Fundacji Polski Jazz, dofinansowanego przez MKiDN, propagującego muzykę jazzową, odkrywającego szerokie spektrum jej możliwości. 12 października w „Kawiarni Artystycznej” jazzowo hip-hopowa improwizacja w ofensywie – czyli Eskaubei i Tomek Nowak Quartet, jedyna grupa w Polsce znana z łączenia improwizacji jazzowej z rapowymi tekstami.  Bilety wkrótce w sprzedaży Zobacz wszystko >> Polski Jazz 360°: Eskaubei i Tomek Nowak Quartet »

Tags:
Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Polski Jazz 360°: Eskaubei i Tomek Nowak Quartet została wyłączona

Raz się żyje – historie pisane rowerem

Rozpoczynamy realizację projektów, które zwyciężyły w naszym „Inspiratorze kultury”. To inicjatywa, w której radomianie mogli zgłaszać swoje pomysły na kulturalne wydarzenia. Jednym z nich jest cykl spotkań z podróżnikami-rowerzystami „Raz się żyje – historie pisane rowerem”. Spotkanie jest częścią obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. 22 września to Dzień bez Samochodu. 

Zobacz wszystko >> Raz się żyje – historie pisane rowerem »

Tags: ,
Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Raz się żyje – historie pisane rowerem została wyłączona

Komponujemy olejki! – warsztaty

Zapraszamy na spotkanie z olejkami eterycznymi klasy terapeutycznej – skutecznymi i bezpiecznymi substancjami pochodzenia roślinnego, które są pomocne przy wielu dolegliwościach współczesnego człowieka. Dzięki ich wykorzystaniu można wspierać swoje zdrowie w naturalny i prosty sposób. Może nawet znaleźć sposób na jesienną chandrę? Zobacz wszystko >> Komponujemy olejki! – warsztaty »

Tags: , ,
Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Komponujemy olejki! – warsztaty została wyłączona

Wkręć się w teatr – Baśń o rycerzu bez konia

Ulubiony cykl teatromaniaków powraca po wakacjach! Teatr Barnaby z Gdańska zaprosi 23 września do Kuźni Artystycznej na „Baśń o rycerzu bez konia”. Zobacz wszystko >> Wkręć się w teatr – Baśń o rycerzu bez konia »

Tags:
Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Wkręć się w teatr – Baśń o rycerzu bez konia została wyłączona