Arrivederci, Fosa! Włochy [18-19.08 PROGRAM]

Niczym Vito Corleone zamierzamy złożyć Wam w ostatni weekend Fosy propozycję nie do odrzucenia… Zobacz wszystko >> Arrivederci, Fosa! Włochy [18-19.08 PROGRAM] »

Tags: , , , ,
Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Arrivederci, Fosa! Włochy [18-19.08 PROGRAM] została wyłączona

Poszukujemy referenta do spraw administracyjnych. Aplikuj!

Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” w Radomiu poszukuje pracownika na stanowisko referenta ds. administracyjnych Zobacz wszystko >> Poszukujemy referenta do spraw administracyjnych. Aplikuj! »

Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Poszukujemy referenta do spraw administracyjnych. Aplikuj! została wyłączona

Graffiti na legalu [warsztaty nauki graffiti]

Podczas weekendu ukraińskiego „Nie tylko Dzikie Pola” (11-12 sierpnia) w Fosie pełnej kultury będziecie mogli pomazać po murze na legalu! W niedzielę po południu. Zapraszamy do artystycznego wyżycia się!
Zobacz wszystko >> Graffiti na legalu [warsztaty nauki graffiti] »

Tags: ,
Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Graffiti na legalu [warsztaty nauki graffiti] została wyłączona

Nie tylko Dzikie Pola – Ukraina [11-12.08 PROGRAM]

W najbliższy weekend (11-12 sierpnia) wyruszymy z Fosy pełnej kultury na Ukrainę!     Zobacz wszystko >> Nie tylko Dzikie Pola – Ukraina [11-12.08 PROGRAM] »

Tags:
Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Nie tylko Dzikie Pola – Ukraina [11-12.08 PROGRAM] została wyłączona

Kulturalny odlot – Amfiteatr na Air Show!

W ostatni weekend sierpnia, od 24 do 26, Amfiteatr rozkręci centrum miasta: radomian, turystów i pilotów. Po podniebnej gorączce Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show 2018 zaprosimy Was na deptak na popołudniowe i wieczorne spotkania z kulturą, czyli… Kulturalny odlot! Sprawdźcie, co w programie! Zobacz wszystko >> Kulturalny odlot – Amfiteatr na Air Show! »

Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Kulturalny odlot – Amfiteatr na Air Show! została wyłączona