Ars scaenica – Kaziuk Kirelejson – monodram na podstawie „Konopielki”

Kaziuk Kirelejson

Najlepsze spektakle w wykonaniu teatrów amatorskich z Polski zobaczymy w nowym cyklu Amfiteatru Ars scaenica. 23 listopada o godz. 18 obejrzymy nagradzany monodram „Kaziuk Kirelejson” w wykonaniu Jerzego Kałdusia. Spektakl na podstawie „Konopielki” Edwarda Redlińskiego. Zobacz wszystko >> Ars scaenica – Kaziuk Kirelejson – monodram na podstawie „Konopielki” »

Tags: ,
Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Ars scaenica – Kaziuk Kirelejson – monodram na podstawie „Konopielki” została wyłączona

Polski Jazz 360°: Jerzy Małek Quintet – Black Sheep

16 listopada druga odsłona cyklu „Polski Jazz 360°”. W roli głównej znakomity trębacz – Jerzy Małek. Bilety już w sprzedaży! Zobacz wszystko >> Polski Jazz 360°: Jerzy Małek Quintet – Black Sheep »

Tags: ,
Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Polski Jazz 360°: Jerzy Małek Quintet – Black Sheep została wyłączona

„Chlapidła”- warsztaty action painting

MOK „Amfiteatr” zaprasza 17 i 18 listopada na dwudniowe warsztaty action painting- „Chlapidła”. Inicjatywa została nagrodzona w konkursie Inspirator Kultury organizowanym przez MOK „Amfiteatr” w I połowie roku. Pomysłodawczynią projektu jest Maria Kosińska.  Zobacz wszystko >> „Chlapidła”- warsztaty action painting »

Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania „Chlapidła”- warsztaty action painting została wyłączona

Brak biletów na koncert Świetlików!

Uwaga! Wszystkie bilety na jutrzejszy koncert Świetlików zostały sprzedane Zobacz wszystko >> Brak biletów na koncert Świetlików! »

Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Brak biletów na koncert Świetlików! została wyłączona

Wkręć się w teatr: Złota rybka z cyklu Kapitańskie opowieści

18 listopada zapraszamy do Kuźni Artystycznej na kolejne spotkanie z cyklu „Wkręć się w teatr”. Tym razem wypłyniemy na szerokie wody. Czy spotkamy piratów? Zobacz wszystko >> Wkręć się w teatr: Złota rybka z cyklu Kapitańskie opowieści »

Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Wkręć się w teatr: Złota rybka z cyklu Kapitańskie opowieści została wyłączona