Zawieruchy Radomskie 2019 – Po Ganie [7-9 czerwca 2019]

Radomska Inicjatywa Oberkowa, Muzyka Zakorzeniona, MOK „Amfiteatr”, Fundacja Republika Radomska i Archiwum Gana zapraszają na czwartą, wyjątkową edycję festiwalu! Zobacz wszystko >> Zawieruchy Radomskie 2019 – Po Ganie [7-9 czerwca 2019] »

Tags:
Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Zawieruchy Radomskie 2019 – Po Ganie [7-9 czerwca 2019] została wyłączona

Radom aRt Night – zobacz, usłysz, poczuj!

Radom, decyzją Samorządu Województwa Mazowieckiego, został wybrany Stolicą Kultury Mazowsza 2019. W bogatą ofertę letnich, cyklicznych, popularnych w regionie imprez zostało wpisane nowe, interdyscyplinarne przedsięwzięcie – Radom aRt Night. Za program i organizację odpowiadają: Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” i Stowarzyszenie Droga Mleczna. Pierwsza odsłona już 24 maja wieczorem i w nocy! Zobacz wszystko >> Radom aRt Night – zobacz, usłysz, poczuj! »

Tags: , , , , , , , , , ,
Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Radom aRt Night – zobacz, usłysz, poczuj! została wyłączona

Radomski Festiwal Górski

Po raz pierwszy w Radomiu w partnerstwie z Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej „Elektrownia” 18 i 19 maja MOK „Amfiteatr” organizuje festiwal poświęcony tematyce gór i podróży.
Zobacz wszystko >> Radomski Festiwal Górski »

Tags: , , , , , , , , ,
Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Radomski Festiwal Górski została wyłączona

Wkręć się w warsztat – Być jak Leonardo da Vinci

Kuźnia Artystyczna zaprasza 18 maja, w sobotę, na kolejną odsłonę familijnych zajęć „Wkręć się w warsztat”. Podczas zajęć najmłodsi wraz z rodzicami będą mieli okazję wcielić się w rolę artysty i wykonać prace inspirowane jego twórczością. Zobacz wszystko >> Wkręć się w warsztat – Być jak Leonardo da Vinci »

Tags: ,
Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Wkręć się w warsztat – Być jak Leonardo da Vinci została wyłączona

Warsztaty pszczelarskie cz. II: Jak w rodzinie

16 maja, w czwartek, zapraszamy do Kawiarni Artystycznej na kolejne spotkanie dotyczące poznawania życia pszczół i… zakładania miejskiej pasieki. Zobacz wszystko >> Warsztaty pszczelarskie cz. II: Jak w rodzinie »

Tags: ,
Opublikowano w Aktualności admin. Możliwość komentowania Warsztaty pszczelarskie cz. II: Jak w rodzinie została wyłączona